Catlaboo o Nas

Catlaboo to marka stworzona z miłości do kotów. Nasz zespół jest bardzo mały, w jego skład wchodzą 4 osoby – dwoje ludzi i dwa koty. Do tego współpracujemy z grupą świetnych fachowców (ze świata ludzi i zwierząt), dzięki którym udaje nam się realizować nasze pomysły.

Wszystko zaczęło się od… Maurycego, który trafił do nas ponad 4 lata temu. Dzięki niemu poznaliśmy świat kotów i stwierdziliśmy że jest w nim cały czas sporo do roboty dla projektantów. Dlatego też zdecydowaliśmy się na stworzenie własnej marki.

Catlaboo ma na celu dostarczać zwierzakom zabawę, wygodę i możliwość właściwego rozwoju a właścicielom radość z otaczania się pięknymi rzeczami. Chcemy aby meble i inne akcesoria dla kotów przestały szpecić otoczenie a stały się jego ozdobą.

Pomysły na produkty bierzemy z życia, z obserwacji kotów, opinii właścicieli. Nasze produkty zanim ujrzą światło dzienne zostają dokładnie przeanalizowane przez nas i przetestowane w naszym małym Kocim Laboratorium przez zaprzyjaźnione z nami koty.

Przy projektowaniu naszych produktów staramy się aby były nie tylko funkcjonalne ale także aby nadążały za panującymi trendami. Zależy nam na tym aby odznaczały się jak najwyższą jakością materiałów i wykonania. W asortymencie Catlaboo znajdują się wyłącznie nasze projekty, nie korzystamy z gotowców sprowadzanych z Chin.  Wszystkie produkty z asortymentu Catlaboo zostały wykonane w Polsce.

Nasi eksperci

Maurycy

Maurycy

Koci Ekspert
Tosia

Tosia

Młodszy Inspektor